| Whiskey a întrebat:

Cum se numeste programul cu care salvezi parole in calculator?:d

3 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

N se foloseste neaparat sa salvezi parolele in calculator, e de obicei pentru monitorizarea activitatii! se numese "activ spaer"

| lobontsa a răspuns:

Deci parolele se pot salva prin 2 moduri : ori de la browser cand iti apare " doriti ca Internet Explorer/Mozila/Opera sa salveze parola de la site? " si alegi " Salveaza "... a doua modalitate este aceea prin key logger... dar iti apare si ce ai scris pe mess, pe email sau pe google ( iti apare orice ai scris la tastatura )winking

| ser_3605 a răspuns:

Aaa. program de modificat pozelaughing)))