| Si_Atât_Blondaa_1994 a întrebat:

Cum se numeste programul de editat poza aceasta http://weheartit.com/entry/62131220/via/miviciotusonrisa

3 răspunsuri:
| r3SeBy a răspuns:

Se pot edita pozele cu pizzap cu PhotoShop(care este cel mai bun dar trebuie sa ai experienta) iar pentru incepatori incearca PhotoScape care este mult mai simplu!

| MissPanda a răspuns:

Buna! Poti edita pozele cu PhotoScape(il descarci) sau Pizap (online). Sper ca te-am ajutat...

| Si_Atât_Blondaa_1994 explică (pentru MissPanda):

Stiu sa fac in pizap. dar eu vreau sa fie ca`n poze..in pizap apare linia aia si nu imi place tongue