| Radeas1 a întrebat:

Cum se poate? Un prieten are Eset Smart Security si merge cu orice usename si password, adica scrie ffffggghj si dupa 3124412 de exemplu si merge, dar nu poate face update. Cum se poate sa mearga?

8 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

O versiune mai veche sau daca nu ma insel poate sa faca oricine asta. Atata timp cat nu face update e useless

| Radeas1 explică (pentru Elliana534):

Zau? Asa se intampla la toate antivirusurile? Si daca nimeresc un virus mai vechi il detecteaza?

| Elliana534 a răspuns (pentru Radeas1):

Nu, eu folosesc malwarebytes, il instalez odata la o luna pentru 1 zi sa scan tot.
nu stiu la toate, inainte aveam si eu eset si atata timp cat nu-si face update e degeaba mai bine il dezinstalezi

| Radeas1 explică (pentru Elliana534):

Nu ma stiu ca nu e bun, dar macar protejeaza putin acolo? Nu ma refer daca e bun sau nu, dar infara ca nu se poate actualiza, este ca si cel cu licenta?

| Elliana534 a răspuns (pentru Radeas1):

Da protejaza de virusi care nu mai sunt folositi. Zilnic apar alti noi cu alta tehnologie.

| Radeas1 explică (pentru Elliana534):

Ok omule, multumesc mult.

| Elliana534 a răspuns (pentru Radeas1):

Nu stiu sunt dinastia free destul de bunicei. Dar daca stii sa te porti cu calcu nu ai nevoie de antivirus

| Radeas1 explică (pentru Elliana534):

Multumesc pentru sfat, insa o sa incerc suita de securitate Comodo Free. Chiar daca e Free, eu cred ca va proteja mai bine,