| asdfghjk872 a întrebat:

Am incarcat un videoclip pe YouTube, cum il sterg?/Urgent! Multumesc[funda]!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Te duci pe youtube, dai click pe cont, in dreapta sus, apoi selectezi video manager care este sub My channel, bifezi video-ul care vrei sa-l stergi, dai click pe actions, si deletewinking

2 răspunsuri:
| AlexandruChiser a răspuns:

Http://www.youtube.com/my_videos Selectezi videoul dai sus la Actiuni - stergere si ok

| Popescu_Maryancik_1996 a răspuns:

Apesi la canalul tau intri la Manager video bifezi clipul apesi la actiuni si acolo este stergeti si asta e tot