| biBBi a întrebat:

Cum transform un PowerPoint într-un slideshow?

5 răspunsuri:
| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Apesi F5 si daca nu ai pus animati va trebui sa dai enter, space

| robyroby a răspuns:

Apesi F5 dupa ce il deschizi big grin.

| LuS[z] a răspuns:

Dai click pe expnere daipozitive sau ai optiunea atunci cand il salvezi il poti salva direct ca slide show

| zorialbi a răspuns:

Ii dai Save as Power Point Show (ai jos in fereastra de la Save as o lista cu formaturi in care il poti salva)

| Elena_1106 a răspuns:

Ma speriat intrebarea ta dar oricum depinde daca vrei sa ti se salveze ca un slideshow si atunci cand il deschizi sa inceapa din nou ii dai sa se salveze Power Point Show daca vrei din program sa il deschizi ca proba ai acolo pe sus slide show dai acolo si iti apar mai multe ''iconite'' apesi unde scrie start slideshow sau ceva de genul asta.