| AnemonaP a întrebat:

Cum unii utilizatori de pe TPU sunt experti ce trebuie facut ca sa ajungi expert TPU?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Trebuie avute multe răspunsuri bune, să fii serios, să ai prieteni pe TPU, şi astfel dacă vei fi nominalizată de cineva când e momentul pentru un nou expert şi vei primi destule voturi, vei putea ajunge expert.

15 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Trage Raluca dintr-o palarie. Asta e. pe cine pica ghinionul. tongue (nu de alta dar a devenit deranjant cat de pusi la zid sunt unii experti TPU ca sa nu zic toti.)
Shin winking

Shin
| Shin a răspuns:

Trage Raluca dintr-o palarie. Asta e. pe cine pica ghinionul. tongue (nu de alta dar a devenit deranjant cat de pusi la zid sunt unii experti TPU ca sa nu zic toti.)
Shinwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu trebuie sa faci mare lucru, in concluzie nu e mare chestie...

| AvalohAlyn a răspuns:

Trebuie sa fii foarte activ, sa ai date foarte multe raspunsuri dar aceste trebuie sa fie corecte, cu substanta, bune, sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare, SA AJUTI OAMENII pur si simplu si sa te implici in viata TPU.Sanatate si sarbatori fericite.

| antonia09 a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU trebui in primul rand sa ai cat mai multe raspunsuri bune, sa vii mereu in ajutorul celor care au nevoie fara sa ceri nimic in schimb. Atunci cand echipa Admin doreste sa numeasca un nou expert in urma nominalizarii si voturilor primite, precum si pe baza raspunsurilor date vei putea deveni expert.
Mult succes.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri bune si sa intri mai des pe sitelove struck
Succes!big grin

| BUBULINA a răspuns:

Faci sarmale si devi expert TPUbatting eyelashes

| Katiee^^ a răspuns:

@luchass: Ai cam gresit intrebarea laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[șters]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In antichitate marele zeu alegea expertul in cauza, acum (mai nou)se fac propuneri la o masa rotunda. aparoblema sta asa:cu cat iti rupi carca la prasila si o faci dezinteresat si serios poti deveni expert, dar asta iti satisface doar orgolilul ...nu si buzunarul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SkilleT, am comis-o. De fapt, nu eu. Raluca a comis-o. E eroare la site, am pus răspunsul unde trebuia dar a aterizat în altă direcție, se editează imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa spui DA mereu.sa-l lasi pe nu. sa nu-l mai tii in brate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dora-si daca nu merge nici cu lumina stinsa, nici beat, nici drogat, insa totusi tin morţis sa devin expert, ce trebuie sa fac altceva? O pedeapsa mai usoara, asa ca pentru mine.Ca nici volume de poezii nu am publicat si nici ochii nu-i tin deschisi cand dorm.
Vreau sa devin expert, insa nu ma supuneţi la stalpul caznelor! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigmo, cazul tau e cronic, nu mai are vindecare, i-ati sperantele in brate si lasa expertzeala ca nu iti vine bine. Un sfat sincer din partea unui expert cu experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@zazu-Hai, te sacrifici tu? Numai o noapte, apoi pot sa mor! Voi muri... fericit! :*