| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad ce placa video am?
Detaliile ei...

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, apoi pe proprietati. Acum depinde ce Windows ai. Incearca sa scrii la butonul Start "dxdiag" si deschide primul rezultat unde o sa iti arate ce placa video ai si procesorul. Daca vrei mai multe detalii, descarca programul "Everest" de pe isohutn sau thepiratebuy, iti arata absolut orie despre pc- ul tau (placa video, hdd, procesor si asa mai departe).

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Start.run,dxdiag si vezi la displaywinking

| UNfriendLY a răspuns:

Ia-ti de pe google EVEREST si iti spune toate detaliile, sau scrie in start->run->dxdiag si dai pe video si apare

| MikeAlexis a răspuns:

Start-Run si scrii 'dxdiag' si o sa vezi detalile procesorului si placii video si multe altele

| florinlungu95 a răspuns:

Ia curu pupama-n buci.