| Alexandraa95 a întrebat:

Cum fac sa vad la windows Xp detaliile la placa video ram, mai multe detalii! Funda

Răspuns Câştigător
| Иαяʋтσ a răspuns:

Intrii in my computer click dreapta si proprietati.

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Pai mai exact intrai in start dai la run si scrii dxdiag, si acolo iti da toate detaliile.

| canapeamasina a răspuns (pentru IonutAxi):

Am incercat si eu cum ai facut u da nu vad nimic legat de placa video id meu de mess tripleh_cosmin@yahoo.com

| canapeamasina a răspuns:

Am incercat sa fac si eu cu dxdiag da nu vad ca scrie cv de placa mea video cand imi iau un metin mi se coloreaza tot si ma scoate afara si mi se da rr la pc tripleh_cosmin@yahoo.com id meu de mess ma ajutati cu amnunte