| XOXOooo a întrebat:

Cum vi se pare telefonul acesta?
http://www.dual-sim.ro/dual-cect-iphone-wifi/281-cect-ip hone-4s.html
adica nu e putin cam ieftin?/:).Sa mi-l iau? voi ce spuneti?
pentru cea mai sincera parere fundita;;)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e la vrajeala acolo, e misto dar nu-mi place pentru ca are ecranu prea mare. Asa la un pret original te ajunge pe la 400 si ceva de ron.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica ieftina de unica folosinta. dai banii degeaba.

| Zaga a răspuns:

Ala in primul rand nu e iphone 4 sau 4s este o copie care au facut-o chinezii. Iti spun din propria intamplare ca asa a avut si un prieten de al meu si are un touchscreen de zici ca e din tabla nici nu actioneaza la miscarea degetului. Mai bine strange bani multi si ia-ti macar unul la mana a doua ca sunt foarte bune si ieftine.