| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Credeți ca e bun telefonul Cect Iphone 4 http://www.dual-sim.ro/dual-cect-iphone-wifi/281-cect-ip hone-4-f8.html/

Prețul este mic, credeți ca e o chinezărie,sau e chiar copia lui Iphone 4?

Si nu știți cât costa transportul de pe site-ul de mai sus?

Funda!:*:*

Răspuns Câştigător
| Corina_7756 a răspuns:

Telefon din acesta si l-a luat o prietena de-a mea, dar de pe alt site, la inceput a functionat foarte bine dar apoi dupa cateva luni s-a dus de rapa...camera era foarte proasta si nici nu se compara cu Iphone 4, mi-am cumparat de curand eu si intre chinezarie luata de ea si iphone e o diferenta enorma.
dar asta e doar parerea mea dar eu zic sa nu te risti.happy