| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care sa foloseasca linux?

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Da...de ce ai nevoie?

| viorel2c a răspuns:

E foarte bun, nu exista virusi, e mai stabil, dar din pacate exista destul de putine aplicatii pentru Linux. E si gratis. Daca vrei poti sa incerci folosind un program gen VM Ware care-ti va creea o partitie virtuala si vei avea 2 sisteme de operare in acelasi timp.

Anna
| Anna a răspuns:

Da..nu e asa fain

| zerozero a răspuns:

Eu folosesc! Anna te rog sa te abtii pentru ca n-ai vazut in viata ta un Linux, eventual doar din poze pe google si vi sa spui ca nu e frumos. Patetic.