| Nodoubt a întrebat:

Da pai am si eu o intrebare, mai degraba o problema.Nu stiu cum sa explic dar sper totusi sa intelegeti.
Am un laptop Asus si eu de obicei aveam net de la niste conexiuni insa am apasat sau facut ceva de curand si nu imi mai apar. Nu au cum sa nu fie asta stiu sigur caci ma conectez de pe Iphone la ele dar pe laptop nu merge.Plus ca mai am un beculet la laptop ( acela de la net) si nu se mai aprinde.Am facut eu ceva, dar ce? Si cum pot sa remediez situatia:-s?
Sper ca ati inteles! Scuzati eventualele greseli de ortografie sau punctuatie.
Funda.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am patit si eu la fel si am rezolvat problema in felul urmator: am dat clic dreapta pe iconul Wireless Network Connection din task bar(bara de jos) se deschide o fereastra si de acolo am dat Repair si problema s-a rezolvat. De asemenea se mai poate intra prin Start/Control Panel/Network Connections/Wireless Network Connection si dai Repair. Succes si numai bine!