| AmbroAndrewszz a întrebat:

Daca am doua placi video si le conectez pe amandoua o data la doua monitoare poate ceda sursa?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mai citeste intrebarea asta de o suta de ori si apoi zi tu daca esti meduza sau molusca. Pe care o preferi. Vrei sa ghicim noi CE placi video si CE sursa?

| neutrino a răspuns:

Daca puterea sursei este suficienta, atunci nu va ceda la experimentele tale ciudate, sau eu nu am inteles ceea ce vrei tu sa faci.

| K0sti a răspuns:

Si cum le conectezi pe amandoua? Ia da amanunte, cum zicea si KodrutZ!

| MskDesign a răspuns:

Daca gasesti o sursa buna, ceva gen "spitalul de nebuni" asa de buna incat poate rezista si la 3 placi video, tu de ce nu ai putea conecta doar 2! laughinglaughinglaughing

| heldeN a răspuns:

WTF,cred ca nici un translator nu intelege intrebarea asta
Daca vrei sa conectezi 2x r9 290x2 si un deluxe de 300w la 2 monitoare sa stii ca va tine fara probleme
rolling on the floor omg