| WalterWhite a întrebat:

Daca am ip static ip meu se va schimba vreodata sau va ramane intotdeauna accelasi?

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Daca e static ramane acelasi, nu se va schimba

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se schimba niciodata, de aceea se numeste IP Static

| EuAli a răspuns:

Pe ip static nu ti se schimba ip-ul vreodata, dar sunt avantaje si dezavantaje.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu222 a răspuns:

Ce mai intrabre frate. Mai are rost sa iti spun si eu ce ti-a spus toata lumea? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IP static inseamna ca IP-ul nu se schimba decat daca ceri asta la ISP. IP-ul dinamic se schimba la fiecare conectare/reconectare.

| cec955 a răspuns:

Se schimba ip indiferent daca e static sau nu depinde si de broweru cu acre intri ca si la browser difera securitatea inceasrca sa dai jos hss e un prog de schimbat ip super bunhee hee)