| blackumafia a întrebat:

Daca am pentium 4 2.8 GHZ placa video de 128 mb si 512 RAM... oare pot juca metin2? sa mearga k lumea.sau fifa 08 setari low

Răspuns Câştigător
| Voledar a răspuns:

Metin2 poti juca dar o sa ai putin lag cand intalnesti playeri si cand folosesti canalul 1 (ch1) in oraj pentru ca este aglomeratie mare...acolo se fac toate shop-urile si stau multi playeri la barfe...dar de crescut o sa poti

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

N te sfatuiesc sa incerci sa joci Fifa08 cu placa de 128mb.

| Zenithf a răspuns:

Sa-ti spun drept, daca joci Metin 2 faci risipa de resurse si de timp. Exista alte mmorpg-uri (tot free) mult mai faine.
Pentru Metin 2 iti ajunge si un Pentium 3 la 600 MHz, cu 128 RAM si placa video de 32 MB.
Singurul "avantaj" la Metin este ca exista server in limba romana.

| Andrei07565486 a răspuns:

Iti merge bine, poti juca si fifa 09

| StEaUaVLAD a răspuns:

Salut! Da iti merge pana in fifa 2010 si categoric ca merge si metin2 nu doar ro si multe altele.
Spor la joc!

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Da, poti. Imi dai funda?