| rLdw0w a întrebat:

Daca am sters o conversatie pe Facebook? mai este posibil sa o vad din nou? daca da. cum? funda!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu, nu mai este posibil. O dată ce ai şterşo e imposibil să o revezi.

O zi bună!

1 răspuns:
| Zarnii a răspuns:

Pai...o poti revedea dar doar de pe device-ul de pe care scria cel cu care vorbeai. De pe calculatorul/laptopul/tableta/telefonul tau nu o mai poti vedea deoarece cum ai spus si tu ai sters-o! In caz ca a sters-o si acea persoana ...nu o mai poti vedea.
Sper ca te-am ajutat.
Funda te rogwinking