| dan09 a întrebat:

Daca am tras cabluri de internet din wifi prin toata casa si wifi-ul este stins, o sa primesc semnal prin cabluri?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Bineinteles, dar trebuie intai sa iti instalezi placa de retea Ethernet (daca nu o aveai deja).

Driverul il gasesti pe pagina placii de baza, (in cazul unui PC)
sau pe site-ul producatorului laptopului.

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

TREBUIE sa folosesti Forta in cabluri, ca sa STORCI wifi din ele

ffs dude, wifi e un router, daca nu ai wifi router, DEGEABA AI CABLURI!

| Selysium98 a răspuns:

Normal, wi-fi-ul daca il stingi din router nu are treaba cu internetul care vine prin cablu.