| pkpdionut a întrebat:

Daca am un sistem 2.1, un subwoofer de 20w cu 2 sateliti de 10w si in loc de satelitii aia pun alte boxe mai puternice sunt sanse sa se arda ceva?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

De obicei sistemele astea sunt facute sa mearga doar cu boxele puse de producator, niste boxe mai mari sunt sanse sa mearga dar sa nu se auda la capacitate maxima si sa iti oboseasca sistemul, chiar sa arda ceva la partea de amplificare.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Degeaba le pui, tot asa se vor auzi, doar e acelasi amplificator...mai si ganditi!