| DerscariuAlexandru a întrebat:

Daca as cumpara aceasta antena : http://www.traiect.ro/APP_shop/prodView.asp?idProduct=34 29 . As putea sa o pun in locul antenei detasabile la router ? Se potriveste ? Sau e doar pentru placa wirelesS?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Http://www.traiect.ro/USR_uploads/ProdImgShop/Poze%20mari/6-0126M.jpg

aceasta antena are mufa sma tata la router sunt mufe sma mama adica cu gaura de unde si numele de sma tata are fir si mama are gaura mufele sma sunt STAS la filet deci se potrivesc cat despre puterea ei este de putere joasa :

Antena WIFI/WLan, 2. 4Ghz,--->>>8dBi