| CosteaVlad a întrebat:

Dacă creierul uman ar putea fi conectat la PC pe post de Hard-Disk, cam ce capacitate (în GB) credeți că ar avea?

14 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Si te astepti sa asculti muzica la masina prin a te conecta la casetofon prin usb ca si un stick? Daca aceea melodie este deja in creierul tau, atunci la ce ai mai asculta muzica? Ce mai gandire ai si tu.

| Alien a răspuns:

Pe post de hard cam 700-800 GB, iar memorie ram vreo 500 de GB.

| waXonwaXoff a răspuns:

Cred ca ar fi egala cu IQ ul.

| eDDy a răspuns:

Omule, calmeaza-te mai lasa PC-ul asta nu se poate calcula. Fa-ti o prietena si ai o gandire bolnava!

| Kernyng a răspuns:

Peste 10000 de gb sigur 100 % Dar pacat ca asta nu poate fiereal sad

| Victor_4819 a răspuns:

5000000000000000000TGH(5 Trilioane deTerraGigaHerzi).

| DAS a răspuns:

Intre 500 si 1000 TB.Succes cu conectiunea.Vezi sa nu te curentezilaughing

| Optimus7 a răspuns:

Am vizionat un documentar in care spunea ca creierul uman ar avea capacitatrea de 10 GB

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna intrebare ASh, una cred ca foarte mare adica creierul uman este mult mai inteligent decat un PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare...nu stiu depinde ca omul cica foloseste doar 20-30% din creier-banuiesc ca o gramada-multi TERRA(terra=1000GB)
acum depinde si de om(funditabig grin)

| iuli000 a răspuns:

Pi la puterea pi de cate zecimale are pi X 10 mil. TB

| ema69 a răspuns:

Pai avand in vedere ca omul a facut PC-ul si nu invers, tu cam ce crezi?

| lizzy01 a răspuns:

10000000000000000000000000000000000000000 GB-ceva de genul

| ionut2955 a răspuns:

Avand in vedere ca bill gates a inventat windowsul eu cred ca nu va fi inci o diferenta