| danutz_8631 a întrebat:

Daca dau scanare partitiei C. Daca imi gaseste virus ii dau muta in carantina si scap de el nu?

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

Nuuuuu daca muti in carantina il lasi trebuie sa-l stergi! E ca si cand ar veni cineva la usa la tine sa zicem cu gripa porcina toata strada intra in carantin Nimeni nu intra! Nimeni nu iese asa daca tu il lasi vine si distruge tot! Daca dai sterge nu intra in casa la tine si nu te contamineaza! DEci e bine sa-l stergi

3 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Eu dadeam muta in carantinalaughingMultumesc si eu!:*

| Katiee^^ a răspuns:

Nu happy Il trimiti in carantina, dar nu este sters. Cauta prin meniurile anti-visurului ceva de genu' : Fisiere in carantina. Acolo vei gasi tot ce ai mutat tu. De acolo trebuie sa le stergi tu happy
Succes happy!

| danutz_8631 explică:

Oare daca dau un system restore se rezolva problema?