| heAdgN a întrebat:

Daca fac o retea de socializare Ec Facebook ce pot castiga de pe urma ei?
Sa zicem ca fac destul de repede utilizatori si alte chesti.
Ce castig eu daca cumpar domeniu etc.
Se castiga bani sau e de placere?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Facebook nu are reclame pe el? Normal ca se castiga mult bani din asta, uita-te la Mark Zukenberg care s-a trezit mai bogat peste noapte cu miliarde de dolari, asta din facebook.

| heAdgN explică:

Deci daca fac o una romaneasca pot face bani?

| AlexL28 a răspuns (pentru heAdgN):

Romaneasca nu prea...un exemplu bun e chiar TPU, un site romanesc de altfel popular si plin de reclame, cred ca ei fac ceva bani cu el, dar ar trebui sa o faci in engleza sa fie mai de succes si sa cumperi un domeniu.com

| MadaPitbull a răspuns:

Castigi bani din reclame la fel ca la orce alt site