| soby47 a întrebat:

Daca iau un film de pe internet Hd (si in detalii scrie si Source: Bluray ) pot sa il pun pe stick si sa-l vad pe TV?
Fiindca nu stiu de ce nu imi merge!
In manualul de intructiuni filmul se incadreaza si formatul(. mkv) si sunetul(AC3), insa nu scrie nimic de Bluray. Stie cineva unde e problema?
*FUNDA

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi dacă la film scrie source: BluRay iar la TV nu scrie nimic de BluRay, unde e problema? Oare nu chiar acolo?
Transformă respectivul film în AVI cu Total Video Converter şi îl poţi vedea...