| omuletulTNT a întrebat:

Daca imi schimb windowsul din ce folder mi se salveaza? sau pot sa salvez ce vreau? dau funda

Răspuns Câştigător
| MarianCristianChisC a răspuns:

Da daca instalezi un altul le vei gasi in "my computer" si le ve gasi in disk loca D happy dar trebuie instalate din nou happy happy

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pui in partitia "D" ce vrei sa nu piezi si instalezi noul win in "C"

| Nicolae_Posmagiu_1996 a răspuns:

Eu din proprie experienta iti pot spune ca iti poti salva sau copia datele pe Partitia secundara /big grin si apoi cand il vei reinstala vei formata doar /:C atat!