| pallalexander a întrebat:

Daca in Task Manager in tabul Performance is doua grafice la CPU Usage History inseamna ca procesorul are doua nucle sau sunt doua procesoare in pc

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Înseamnă că ai procesor "Dual Core" adică al tău procesor conţine două nuclee.

2 răspunsuri:
| belltech a răspuns:

Ori are doua nuclee, ori are tehnologie hyper threading, ori are doua procesoare cu un singur nucleu

| pallalexander explică:

As vrea eu sa am dual core am intrebat pentru ca am vazut la cineva am intrebat