| MadalinMatei a întrebat:

Daca iti cumperi un laptop cu windows preinstalat, vine si cu driverele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10 își instalează singur tot ce are nevoie, fie preinstalat sau instalat de tine ulterior, fie activat sau neactivat.

| MadalinMatei explică (pentru anonim_4396):

Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadalinMatei):

Mersi și eu de fundăhappy

| MadalinMatei explică (pentru anonim_4396):

Cpl

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Aham

| Popa482 a răspuns:

Nu am avut niciun laptop cu Windows preinstalat, Dr îți spun cum e la unul fara OS. Primești un CD cu drivere, deci chiar dacă nu le are instalate, primești un CD cu ele sau le poți downloada de pe site-ul oficial al firmei care a produs laptopul. Sper că ți-am fost de ajutor!

| MadalinMatei explică (pentru Popa482):

Mersi, dar am inteles ca treaba cu cd u e trecuta, majoritatea laptopurilor produse in 2021 nici nu au unitate optica...