| Otto2014 a întrebat:

Daca mi-am facut un canal de yt,si vreau sa postez orice,are ceva? Adica si tutoriale,si curiozitati, dar si altceva.
Da bine la public?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Posteaza ce vrei dar sa nu furi de la altcineva ca daca vei fi prins vei pierde dreptul de a mai posta ceva 1 an de zile! Bafta!

| Madesz a răspuns:

Da, ar fi fain. Dacă filmezi bine, mă vei avea la abonați happy

| Axattys a răspuns:

Ce vrei dar fa-o cat mai bine ca asa vei avea succes big grin

| AnonimD a răspuns:

Desigur. Daca ai un continut, o imagine si un sunet de calitate, e ok. Comunitatea YouTube asta cauta, insa clipurile trebuie sa aiba o anumita legatura intre ele. Degeaba imi place video-ul x si sunt innebunita dupa el, iar cand dau sa urmaresc video-ul y e total opusul anteriorului, nu are acelasi farmec si ma las dezamagita, si poate data viitoare nu mai trec pe canalul tau. Trebuie sa iti pui aceeasi amprenta pe toate clipurile pentru ca lumea sa te recunoasca. Nu e ca si cum a-i arunca niste clipuri pe YouTube si astepti sa vina faima peste noapte. Bafta cu canalul si sper sa te vad cat mai sus pe YT. Eventual poti sa ne lasi si numele canalului tau. Bafta.