| costynel2000 a întrebat:

Daca pe contul meu de Paysafecard scrie RON si eu bag un cod paysafe pe el de 5 euro se schimba automat in euro sau cum? Daca ma puteti ajuta sau sa imi explicati cum sa imi fac un cont de paysafecard in euro. DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se va converti cand cumperi. Dar sfat prietenesc, nu lua unul de 25 lei daca vrei sa cumperi de 5 euro, pentru ca nu va fi suficient.

| costynel2000 explică (pentru Wr3nch):

Contul este nou. daca bag un cod paysafe de 10 euro va merge? adica imi va aparea 10 euro in cont? chiar daca acum scrie 0.00 RON

| Celcestietot a răspuns:

Ar trebui sa se converteasca automat suma, pentru ca este o platforma cu caracter universal in privinta asta.