| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Daca pe wireless-ul meu se conecteaza mai multe persoane scade viteza internetului sau ramane la fel?

6 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Da ce esti tu pirat? Vinzi net la studenti? big grin frate ai o latime de banda fixa gen 3mb reali, daca cineva ocupa banda normal ca scade. Daca ai avea si tu foarte mult si sa ii limitezi pe fiecare nu ai simti diferenta. Daca nu iti convine de ei dale kick/bann din router setings.

| FaraNume77 a răspuns:

Daca pe acelasi router se conecteaza mai multi scade viteza. E logic.

| Ahatus a răspuns:

Logic.

| Ionel_Balan_1973 a răspuns:

Da! Am patit-o chiar acasa!

| IPaul6253 a răspuns:

Scade

| carmen23 a răspuns:

O sa scada