| chivu90 a întrebat:

Daca se incalzeste laptopul inseamna ca o sa se arda placa de baza?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Nu ti se arde nimic si nu poti fi sigur ca placa de baza se incalzeste! se poate incalzi spre exemplu HDD sau procesorul! Desfa-l, sau carata-l de praf, sau cumpara asa ceva! http://www.pcgarage.ro/standuri-coolere-notebook/ sunt diverse modele de coolere de notebook(laptop). Vezi care irti place si fii atent ce dimensiuni suporta coolerul(scrie acolo de exemplu, diagonala maxima 15, 6")

| chivu90 explică (pentru florin1979):

Eu il tin foarte mult aprins si joc jocuri mari, de asta se incalzeste f tare...si dc oare nu pot sa pun p el win7? ionut_chivu90 id meu!

| florin1979 a răspuns (pentru chivu90):

Du-l la un service, spune-i simptomele, si specialistul il va desface, si il va curata de praf, probabil de asta se incalzeste! poti sa il rogi sa ii faca si un test pentru hard disk.

7 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Depinde ce laptop ai laughing

| andreilove a răspuns:

Sall. Daca se incalzeste,inseamna ca stai prea mult pe el, asa ca dk
vrei sa fie rece, baga-l in congelator rolling on the floor

| chivu90 explică (pentru andreilove):

Daca esti taci din gura

| MâţulMov a răspuns:

Nu, se intampla sa ti se incalzeasca latopul fiindc stai mult pe ell, dar sunt alte semne cand ti se arde placa de baza.
Nu-ti face nici o grija.

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Nu,Alt ceva din ea cand se arde placa de baza sunt alte semne laughing ar trebui sa te duc la un specialist in asa ceva! Cel mai bine asa este sa fi sigur ca nu'i nimic!