| anonim_4396 a întrebat:

Daca setez intr-un browser Mozzilla 13 ca pagina de pornire google atunci unde gasesc casuta cu setari de la Mozzilla(eu nu vad nici o casuta)?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am ca pagina de pornire Google, nu vad casuta cu setari.

| i86e2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca vorbim limbi straine. Ce setari?

| anonim_4396 explică (pentru i86e2):

Setari,settings.Cand am pagina de pornire mozzilla atunci o vad, jos. Daca am google nu se vede.hee hee

| i86e2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa configurezi?

| anonim_4396 explică (pentru i86e2):

Eu nu am Mozzilla cu triunghi sus, am Mozzilla 13.

| NotoriousG a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa. pai te uiti in dreapta sus (in colt) si vezi dedesubtul X-ului e ceva. apesi pe el cauti optiuni si. gatalaughing

| anonim_4396 explică (pentru NotoriousG):

Da' nu este.Dedesubt de x este casuta cu home page.rolling on the floor

| NotoriousG a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu. da mi id ul tau ca sa ti expliclaughing

| anonim_4396 explică (pentru NotoriousG):

Nu trebuie, lasa.big grin

| i86e2 a răspuns:

Ai in preferences, general, home page.

| NotoriousG a răspuns:

Fii atent. eu am mozilla cu triunghi din acela in coltul din stanga(sus) pe care scrie Firefox. Daca ai la fel faci asa:
1) apesi pe el
2)Te uiti pe ce ti a aparut( Casuta aia din dreapta)
3)Cauti Optiuni..Si gata

| anonim_4396 explică (pentru NotoriousG):

Si daca n-am?big grin