| adela2012 a întrebat:

Daca un telefon e 10-11 milioane la liber, stiti cumva la abonament cat va fi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de abonament, daca iei un abonament de 5euro o sa fie 9.5 mil, daca iti iei abonament de 50euro poate il iei aproape gratis

| AdrenalinTm a răspuns:

Va fi in functie de obiunea ce o sa o alegi 5, 10, 15 euro.cu cat ii mai mare abonamentul cu atat mai ieftin telefonul sau gratis.dar cand tragi linie peste 2 ani cam cat e un abonament NU se merita il platesti dublu

| ssaabbiinn a răspuns:

Depinde de cât este abonamentul. Dacă acesta va fi mai mare, vei avea reducere mai mare și la telefon. Dacă abonamentul este mare de tot, telefonul va fi gratis. Fundă?

| supLLy a răspuns:

600 lei

| DanielfRO a răspuns:

Depinde de abonament.

| Felicia27 a răspuns:

In jur de 6-8 milioane...depinde si de costul abonamentului si de popularitatea telefonului