| andra15 a întrebat:

Daca vreau sa parodiez o melodie si parodiez video si lasi piesa asa nu o canti o pui are ceva ca o fata a zis ca ma poate da in judecata e adevarat?

2 răspunsuri:
| D3utzaD3d3 a răspuns:

Sincer habar nu am. dar nu inteleg dc vr sa parodiezi o melodie!
pls da'mi un mesaj si spune'mi dc si ce melodie vr sa parodiezi pls

| DyDyEu a răspuns:

Da,doar daca este acelasi lucru ca cel original si iti pui numele pe el.Secretul este sa pui la inceput sau sfarsit de cine este facuta melodia si video-ul original.Atat...acum nu te mai poate da in judecata