| Adyspeed a întrebat:

Daca vreau sa scriu ceva in Excel cum fac sa imi dispara restul de coloane ( c, d, e etc)? sa zicem ca vreau sa scriu decat pe coloana A sau pe A si B, dar restul sa nu-mi mai apara. cel mai bun raspuns Funda si voturi in rest

Răspuns Câştigător
| ixionJR a răspuns:

Vezi ca trebuie sa fie undeva dreapta jos, inspre centru 3 butoane, si acolo nu stiu exact care, dar apsand unul din alea iti dipar coloanele si randurile care nu contin date,( langa zoom )