| IstratePaula1999 a întrebat:

Datele mobile nu imi merg,le activez, spare "H"-ul si tot ce trebuie dar cand intru pe o aplicatie care foloseste net se comporta de parca datele nu ar fi active.care e problema?! ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia, daca nici asa nu merge posibil ca viteza internetului tau sa fie sub limita cerintelor aplicatiei

| IstratePaula1999 explică (pentru ThePrinceJoker):

Am reinstalat aplicatia dar degeaba...pana alalteri mi-a mers netul dar acum nu inteleg ce are