| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Dau funda! Buna, cum as putea sa imi fac un website public/blog, desigur fara sa platesc. Si ar trebui sa nu codez in html ci pur si simplu sa fac cam ce face wordpress numai ca free, si totusi sa fie destule optiuni. multumesc.

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Momentan numai respiratul e gratis, cat o mai fi si ala!

| RaduTN a răspuns:

Dar ce nu îți convine la Wordpress? Că nu ai domeniu gratis? Dacă da, încearcă pe platforma ucoz. www.ucoz.ro/

| K0sti a răspuns (pentru RaduTN):

Nu ai destule experiente negative cu ucoz ala, ce tot il recomanzi la altii! Nu iti ajunge cat te-ai chinuit tu cu el...

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

Pai daca vrea domeniu gratis. big grin

| Infoxpert a răspuns:

Wix.com

| Calomfirescu_Vlad_1970 explică (pentru Infoxpert):

Am incercat si nu il gasesc folosind google

| andreo92 a răspuns:

Wordpress.com

| Calomfirescu_Vlad_1970 explică (pentru andreo92):

Pai am si zis ca nu vreau wordpress