| Florindrly a întrebat:

Dau funda! Cand intru pe mess scriu id si parola si imi da eroare imi arata sa dau Send Error Report sau Don't Send nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| SooJin a răspuns:

Pentru inceput probabil ai scris gresit adresa de mail sau parola.Mai incearca! happy
Daca nu merge inseamna ca ai Caps Lock sau Scroll Lock deschise. Cele mentionate sunt pe tastatura ta; mai exact daca sunt deschise atunci si cele 3 luminite de pe tastatura sunt deschise. Apasa pe ele ca sa le inchizi.Num Lock poate fi lasat deschiswinking
Sper ca te-am ajutat! funda? puppy dog eyes