| dixi9516 a întrebat:

Dau FUNDA celui care ma ajuta sa inteleg problema. In my computer imi arata ca E se numeste DVD Drive, iar F se numeste DVD/CD-RW Drive. Nu merge sa fac cd-uri sau dvd-uri.Am inteles de pe net ca nu merge sa fac dvd-uri, dar cdurile de ce nu merg facute? Am incercat cu nero 6 si nu merge. Trebuie alt nero sau este altceva de vina? Va rog raspundeti-mi repede!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Dvd drive este de la o unitate optica virtuala care apartine de Daemon tools sau Power iso. iar DVD/CD-RW Drive este uitatea ta optica cu care poti face cd si dvd.