| alexxx a întrebat:

Dau fundahappy deci stit (astea caer au steam) ca in timpul meciului sua in joc poti sa te uiti cu broweerul ala de pe steam...imi merge, dar problema e ca nu pot viziona nic un video... zice ca are nevoe de un plugin care cred ca e adobe flash player, il am instalat in pcstraight facemai demult cand aveam windows xp imi mergea, acum nu mai meresadam windows 7 dar unui prieten iii merge

1 răspuns:
| rRAzvANn a răspuns:

Ce browser ai normal? www.ninite.com si selecteaza aman2 flashuri si install si iti va merge:)