| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Gata... acum ca v-am atras atentia, urmeaza intrebarea :
***Ce parere aveti de holograma faimoasa din Japonia? Link : http://www.youtube.com/HatsuneMikuSEGA

8 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

DE-A dreptul genial :X:X:X:X. Au reusit sa creeze tehnologia care da sansa personajelor virtuale sa evadeze in lumea reala laughing)). E genial. In 10 ani maxim 20 conferintele video se vor realiza la un alt nivel, peste maxim 40 de ani tehnologia asta va fi free si pokerul online, jocurile de sah, remi carti, pantomima vor capata un alt nivel. In 50-60 e ani crde ca jocurile 3D vor capata o noua dimensiune transformandu-ti camera intr-un adevarat taram. A fost asa ca o revelatie.

| PaulCraioveanu a răspuns:

Foarte tare. Incerc sa imi dau seama cum o putem vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte faina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E incredibil :O, de necrezut unde au ajuns cu tehnologia.

| Nayuky a răspuns:

O ador pe Hatsune Miku, e foarte populara in japonia si are mai multi fani de cat Justin Biber^_^
Bibliografie:O prietena mi-a spus..eu ca mare fan al Japoniei nu stiam pana nu mi-a zis ea..rusine as imi fie

| RELIABLE a răspuns:

Am mai vazut eu concert cu holograma lui michael jakson dar asta e uimitor.

| saria a răspuns:

Alt subiect iti propun http://www.ziare.com/......me-1107701

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

OOOooooOO ce chestie laughing