| MarisRadu91 a întrebat:

Dc imi da mozzila eroarea crash report etc? in general la jocurile de pe fb si pe youtube happy

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Dupa un timp mozzila se ingreuneaza si da errori. Mai bine iti instalezi Google Chrome, este cel mai rapid, fara erori, fara probleme. Si Opera mai este bunicel. Mozzila si internet explorer sunt cele mai nasoale. Google Chrome, super bun.

| PinkPanther a răspuns:

Updateaza-ti flash playerul

| diaηα a răspuns:

Ii dau dreptate lui` laur98
darr. Chrome`ul la un mom dat nu mai merge asa de bine!
Descarcati si tu Adobe Reader 9! :]

| MarisRadu91 explică:

Pai chrome`ul e CEL MAI PROST! laughing) prietenii mei laughing) cand intru pe facebook imi arata de parca ar fi un tabel rolling on the floor cu cateva HOME si inca ceva laughing) deci nu se incarca. am dat refresh restart la pc. nimic. pe cand la mozila merge super cum trebuie doar ca imi da crash report straight face si @ diana, readeru e pentru altceva si am 10 oricum laughing