| Little Kid a întrebat:

Dc la un id mai vechi de-al meu cand incerc sa scriu parola imi apare "Your account has been locked"? mi-am schimbat parola si cand am incercat s-o scriu nu mai mergea.
Astept raspuns:Xbig grin

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Iti aduci aminte care e intrebarea de siguranta?
foloste intrebarea si il deblochezi...eu asa am facut.

| claw_4117 a răspuns:

Incearca sa intri prin yahoo mail. asa iti vei debloca contul happy

| Alexandrinaa a răspuns:

Ah stiu! Poate tu ai uitat parola si ai scris de mai multe ori parola gresit, respectiv altcineva a incercat sa scrie parola (adica sa-ti sparga contul) si a tastat gresit de mai multe ori parola, moment in care Yahoo opreste pentru cam 24 pana la 72 de ore functionarea contului tau si-ti arata mesajul: "Your account has been locked" si-ti mai da un cod. Si eu am patit. Dar asteapta o zi, cam asa, si va reveni singur. E o metoda de-a-si proteja Yahoo-ul userii sai. happy Schimba-ti parola la cateva saptamani, mereu, ca sa nu existe posibilitatea sa ti-o sparga cineva happy

| Little Kid explică:

Pai.adevarat ca am incercat sa scriu de 7346659 parola... dar cu codul? nu mai merge de o saptamana... dar cum imi recuperez parola? prin yahoo mail nu pot ca nu mai stiu raspunsurile la intrebarile alea etc etc

| guralivul a răspuns:

Daca nu merge nici prin yahoo mail inseamna ca ti s-a anulat adresa. a trecut mult timp de cand nu ai mai folosit-o, etc

| killarutz a răspuns:

Pt ca ti-au sters contul de mail...fiind ca nu l-ai mai folosit de mult timp