| DloveD a întrebat:

Hei.
Am id-ul blocat. Cineva imi stia parola. si mi-a schimbat-o, am reusit sa o aflu si apoi mi-am schimbat-o ca sa nu mai poata intra pe id-ul meu. Cand am incercat sa ma log-ez imi zicea ca am introdus parola gresita. Am incercat cu ambele parole. si,, your account has been locked ".Ce pot sa fac sa-l deblochez? Fara sa incerc cu intrebarile pentru ca nu le pot folosi din motive de securitate chatterbox.

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Idul blocat e din cauza ca ai scris de prea multe ori gresita parola. Intrebarea mea e: ai avut email alternativ? Daca da, procedura sa iti recapeti contul e foarte simpla. Dai click la mi-am uitat parola si iti vine o casuta in care trebuie sa dai emailul acela alternativ. Pe acel email alternativ primesti un link, unde iti poti reseta parola, adica sa iti pui alta noua. Chat placut!

2 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

Intra pe e-mail si se deblocheaza automat