| adelinna21 a întrebat:

De aseara nu imi mai merge cartela.am frog.nu o mai citeste telefonul.sincer nu as vrea sa imi schimb numarul.ce pot face? sau cat m-ar costa sa imi iau alta de la cosmote cu accelasi numar?

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Probabil s-a demagneztizat. Se mai intampla...
Mergi cu ea la Cosmote si ti-o vor schimba gratuit. Vei primi una cu acelasi numar. happy

1 răspuns:
| 69CarpeDiem a răspuns:

Nu iti poti lua una cu acelasi numar dar poti afla daca este defecta.
Incearca sa o bagi in alt telefon, iar daca merge inseamna ca telefonul este defect, iar daca nu este o problema care nu poate fi rezolvata.