| Cortex a întrebat:

De azi mouse-ul face figuri, e mouse pentru laptop si cand il conectez nu mai merge, eventual merge vreo 5-10 secunde dupa care se stinge.E terminat, trebuie sa-mi iau altu'?

Răspuns Câştigător
| georgealex109 a răspuns:

Da frate, iti trebuie neaparat altul. am eu de vanzare CANYON wireless daca vrei laughing) acum serios nu stiu ce are dar nu e de la pc. deci daca vrei am euwinking

3 răspunsuri:
| alexalex234 a răspuns:

Salut,injainte de ati lua altul si sa dai bani deceaba daca alela fiind un mouse bun, desfal si verifica cabluri sa nu fie desprins vero unul asa am patin si eu acum ceva timp cu un mouse de birou.winking

| georgealex109 a răspuns:

Deci? vrei? e nou mouse, ul 0756641094 ma suni, sau vb pe whatsappwinking

| Irinaru_Denisa_1994 a răspuns:

S-ar putea sa fie necorespunzătoare conexiunea USB.Deconecteazal si reconecteazal. Daca nu merge inseamna ca trebuie sa-l schimbiwinking