| Biggiesan a întrebat:

De cand mi-am reformatat laptopul, nu-mi mai tine bateria decat 10 minute, inainte ma tinea 1.30h, acum nu stiu ce s-a intamplat, precizez ca nu mi s-a inlocuit bateria, am incredere cui i-am dat laptopul! Ce sa fie ca il am doar de 1 an si ceva!?

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Nu ai cum sa stii ca nu ti s-a inlocuit bateria.eu mi-am dat pc-ul la reformatat si mi la reformatat asa bine incat el putea sa intre in pc-ul meu cand avea chef. tot la fel cineva de "incredere"

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu are legatura formatarea/sistemul de operare cu bateria.
Ori ti-a schimbat-o, ori s-a defectat, din doua una.
Bafta

| Ady9021 a răspuns:

Bateria de laptop e de 6 celule in general. Daca una sau mai multe celule ti se ard bateria iti tine foarte putin.asa i s-a intamplat unui prieten, l-a dus la service si i-au spus ca asta este problema.

| Elaven a răspuns:

Orice-ar fi trebuie sa-i schimbi bateria...