| Lau17 a întrebat:

Mi se tot stinge laptopul cand intru in jocuri si nu stiu de ce, precizez ca l-am curatat si cu temperatura nu am probleme am si cooler, dar bateria mi-e gata nu mai tine deloc si stau doar cu el la incarcat, imi poate spune cineva de ce se stinge?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Atunci incearca sa il pornesti fara baterie vezi daca face la fel, poate face o supraincalzire, daca se opreste sau isi da restart, e o diferenta, poate ori ai vreun "Bind" pe vreun proces anume ori ti se inchide din cauza unei temperaturi, scurt etc. Testeaza daca face exact in toate jocurile, in toate aplicatiile, cu baterie, fara, si-ti vei da seama cam de la ce "ar putea proveni".

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu mai tine "deloc" poate ti se misca mufa intr-un anumit moment si atunci se stinge.

| Lau17 explică (pentru CM7YRE):

Poate,dar stau pe el vreo 3 ore, in alea 3 ore nu se stinge si cand intru la joc se stinge! multumesc de raspuns!

| CM7YRE a răspuns (pentru Lau17):

Atunci incearca sa il pornesti fara baterie vezi daca face la fel, poate face o supraincalzire, daca se opreste sau isi da restart, e o diferenta, poate ori ai vreun "Bind" pe vreun proces anume ori ti se inchide din cauza unei temperaturi, scurt etc. Testeaza daca face exact in toate jocurile, in toate aplicatiile, cu baterie, fara, si-ti vei da seama cam de la ce "ar putea proveni".