| palade_gina a întrebat:

De care ori iti poti schimba numele la o pagina de Facebook?

5 răspunsuri:
| readytofly a răspuns:

Salut. De cate ori vrei. Dureaza intre 3 si 7 zile sa iti aprobe schimbarea de nume a paginii. Intervalul intre schimbari trebuie sa fie minim de 7 zile.

| ViruseZ a răspuns (pentru readytofly):

Te rog sa citesti asta: https://ro-ro.facebook.com/......9489329079

| readytofly a răspuns (pentru ViruseZ):

Ea intreaba de schimbarea numelui de pagina de fp, nu numelui de profil happy. Pt ce a intrebat ea, este valabil raspunsul meu

| ViruseZ a răspuns (pentru readytofly):

Multe persoane se refera la un profil "pagina" de aceea am crezut ca acesta este cazul si aici.

| ViruseZ a răspuns:

Schimbarea numelui se poate face doar o dată la 60 de zile.