| CristianStoian a întrebat:

De cateva zile netul meu functioneaza ciudat, prin asta vreau sa spun ca yahoo messenger nu mai functioneaza... nici sa-mi schimb IPul nu merge si nici sa deschid jocuri prin autopatcher, de schimbat n-am schimbat nicio setare... i s-a mai intamplat cuiva acest lucru? Si daca da cum ati rezolvat? Tin sa mentionez ca, in afara de probleme acestea, totul merge bine.

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Ipconfig release, ipconfig renew.

| alessyo21 a răspuns:

Daca ai rooter ai o gaurica mica in spate tine apasat cu o scobitoare 10 secunde sa reporneasca daca nu e de la cablu..trebuie sa suni la compania de unde ai net sa raportezi asta