| Miruna3094 a întrebat:

De câteva zile numai pot tasta nimic.
Tastatura merge pentru ca cele 3 beculete pâlpâie, dar totuși numai pot tasta nimic. Iar când pornesc calculatorul îmi apare: "no keyboard detected"
Tastatura este curata tocmai i-am scos tastele acum o săptămâna și am șters-o de praf. M-am uitat și la mufa, dar nu are niciun bețișor din interiorul ei strâmb.
Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Gabiii_5091 a răspuns:

Sa-ti cumperi alta, nu-i mult : 20-30 lei happy

6 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Schimb-o poate fi o problema la calbu. nu se mai conecteaza corect happy

| cornel a răspuns:

Cumpara alta.costa 10 20 lei

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! sa cumperi alta nu ai ce sa faci scrie pana atunci cu tastatura virtuala.

| LoLo_9163 a răspuns:

Atunci cand ai facut curat, poate ai dezlipit un fir... poate ai o tastatura fragila...Auzi(normal ca nu auzi) dar nu-i blocata tastatura?
Adica butonul ala mic de pe ea care tio blocheza ca am avut si eu aceeasi problema.Ma rog daca nu merge beneficiezi de o noua tastatura laughing. Sper ca te-am ajutat.big grin

| Anonim232323 a răspuns:

Vezi daca ca poate nu e bagata in cal sau te poti duce cu vorba la rasp. de jos\

| AndreeaWildVine a răspuns:

Poate s-a ars. te-ai gândit aşa? poate ai vărsat ceva pe ea. te-ai gândit aşa? şi "no keyboard detected " înseamna că, calculatorul nu a detectat ceva.adica nu merge tastatura.cumpara-ţi alta. Fundiţa?